VAŽNO!

1. obvezno upisati ime i prezime djeteta, te razred (područne škole upisati i mjesto – Prekopakra ili Badljevina). Ukoliko navedeni podaci ne budu navedeni uplatu neće biti moguće povezati sa učenikom. Ukoliko ne plaćate Internet bankarstvom već u Fini, pošti, banci,… napomenite im da sve iz opisa plaćanja prepišu (često roditelji upišu a službenici u institucijama ne upišu isto i to nije vidljivo na uplati)
  2. S obzirom na dane štrajka cijenu šk.kuhinje za 1.mjesec umanjiti ćemo za 60,00kn (uplata za 1. i 2.mjesec će ići zajedno)
  3. Učenici koji su se hranili (u vrijeme štrajka), a u sljedećoj godini se ne žele hraniti imaju pravo na povrat 60,00kn. Roditelji u računovodstvu mogu podići novce isključivo do 31.12.2019.godine.

Poštovani roditelji!

Pokušavamo stalno unaprijediti naše usluge što uvijek donosi nova pravila. Molim Vas da ih s pažnjom pročitate!

Sve upute o uplatama i cijenu školske kuhinje učenici će dobivati od svojih razrednika ili ih možete pronaći na našim web stranicama.

UPUTE ZA PLAĆANJE ŠKOLSKE KUHINJE

1. Školska kuhinja se plaća zaključno sa 25-tim u mjesecu za sljedeći mjesec (izuzeci navedeni u točki 5.-početak šk.godine i praznici) isključivo uplatom na IBAN škole: HR65 2340 0091 1000 58211, a u pozivu na broj se upisuje OIB učenika. Uplata se može izvršiti u Fini, Pošti, internet bankarstvom,… U opis plaćanja se upisuje školska kuhinja za mjesec x,  za učenik/ca xy, razred xyz (npr. šk.kuhinja 9/15, Ivo Ivić 1.a), (u Pošti i Fini napomenite da Vam upišu sve podatke iz opisa plaćanja).

2. Ako roditelj ima više djece koja se hrane može kuhinju uplatiti jednom uplatnicom, upisuje se OIB samo jednog djeteta, ali se u opis plaćanja mora napisati imena i razredi sve djece za koje je uplata izvršena (npr. šk.kuhinja 9/15, Ivo Ivić 1.a, Ivana Ivić 6.c)

3. Potvrdu (uplatnicu) o uplaćenoj kuhinji više niste dužni slati razrednicima međutim ukoliko podaci na uplati nisu valjano ispunjeni uplatu neće biti moguće povezati sa djetetom.

4. Kuhinja se plaća za cijeli mjesec i roditelj ne može samostalno odlučiti o neplaćanju obroka za dane kada dijete nije bilo u školi. Samo u slučaju dužeg izostanka iz škole (minimalno 5 radnih dana-jedan tjedan), koje je najavljeno razredniku unaprijed, moguć je dogovor s razrednikom uz konzultaciju računovodstva oko umanjenja uplate za sljedeći mjesec.

5. Školska kuhinja za 9.mjesec (početak šk.godine) i za 1.mj. (zimski praznici) plaća se prema uputama razrednika, odnosno obavijestima objavljenim na web stranici škole.

6. Ukoliko želite, šk.kuhinju možete uplatiti za nekoliko mjeseci odjednom, ali samo u okviru jedne kalendarske godine (znači od 9. do 12.mj. tekuće godine, te od 1.-6.mj. sljedeće godine). Pravila pri uplaćivanju nekoliko mjeseci odjednom ostaju ista (navedite sve mjesece za koje plaćate i svu djecu za koju plaćate).

7. Ukoliko za mjesec uplatite manji iznos od predviđenoga (iznosi se nalaze u tablici s mjesečnim iznosima za uplatu) obvezni ste u istom mjesecu izvršiti dodatak uplate. Ukoliko izvršite preplatu u jednom mjesecu roditelj mora sam u računovodstvu zatražiti povrat ili zatražiti prebacivanje iznosa na sljedeći mjesec (može i zamolbom putem službenog e-maila škole ured@os-brace-radica-pakrac.skole.hr ).

TABLICA S MJESEČNIM IZNOSIMA

« Siječanj 2020 »

Ispis statistike od 9. 11. 2019.