Donacija fotogrupi OŠ braće Radića Pakrac

Božić nije mogao proteći ljepše za novonastalu fotogrupu  OŠ braće Radića Pakrac!
Nekoliko dana prije božićnih praznika na adresu škole stigla je velikodušna i bogata donacija dvaju gospodina:  Daniela Moćana i Vjerana Hrpke iz  tvrtke Prizma d.o.o. koja se bavi prodajom video, audio i foto opreme.
Daniel Moćan i Vjeran Hrpka prepoznali su ljubav i potrebe fotogrupe prema analognoj fotografiji i tradicionalnom načinu razvijanja fotografije u mračnoj komori koju je nekoć  imala svaka škola.
U golemoj kutiji stigla nam je pozamašna donacija koja uključuje crvenu lampu s pripadajućim filterima, Meopta Opemus 4 aparat za uvećavanje negativa, posude za razvijanje filma, stativ i čak dva analogna fotoaparata!

''I sam sam se u osnovnoj školi potpuno zaljubio u medij fotografije, one analogne, gdje se čarolija događa u tamnoj komori pred vašim očima. Ta ljubav traje istim intenzitetom i danas. Iz tog razloga je  moje zadovoljstvo još i veće kada čujem da se u vašoj školi bavite analognom fotografijom i želim vam od srca puno uspjeha u tom izuzetno zanimljivom i kreativnom radu.
Ovo je mali dar iz moje tamne komore, nadam se da će vam biti od koristi.''

Vjeran Hrpka

''Ne možemo dovoljno zahvaliti ljudima iz Prizme na ovoj donaciji! Čitava grupa je presretna i široka srca, puni zahvalnosti pozdravljamo ove divne ljude u ime čitave škole i u ime budućih generacije koje će rabiti ovu opremu i razvijati svoj interes i ljubav prema fotografiji. Hvala Vam na najljepšem mogućem Božiću koji se usudi poželjeti jedna mala grupa. Također, zahvaljujemo Vam što ste nam pomogli potaknuti razvitak ljubavi prema predivnom mediju unutar našeg malog mjesta!''

nastavnica i voditeljica grupe   N.Z.

objavio: Vlatka Bakarić Nikolina Zanetti   datum: 15. 1. 2020.

« Travanj 2024 »