Održan pub kviz povodom Dana Europe

U našoj je školi održan Pub kviz povodom Dana Europe. Željeli smo ovaj dan obilježiti na malo drugačiji način, kroz druženje, zabavu i smijeh, a pritom naučiti i nove zanimljivosti. Kroz igru i opuštenu atmosferu Europa nam je postala još bliža, a znanje o našim susjedima i zajedničkim vrijednostima trajnije.

Pitanja su bila raznolika i zabavna: od prepoznavanja europskih gradova putem emojija do kviza o poznatim brendovima, europskim rekordima i kulinarskim tradicijama.

U natjecateljskom dijelu kviza sudjelovale su po dvije ekipe iz sedmih i osmih razreda. Poseban doprinos atmosferi dala je i ekipa učitelja koja se s velikim entuzijazmom pridružila učenicima u rješavanju nimalo jednostavnih pitanja. Zahvaljujemo ravnateljici Sanji Delač na podršci i sudjelovanju, kao i kolegicama Jovani Borojević, Vlatki Bakarić i Aniti Pavlečić koje su svojim natjecateljskim duhom i spremnošću na sudjelovanje dodatno obogatile ovo druženje.

Iako je naglasak bio na sudjelovanju i dobroj zabavi, pobjedu je na kraju odnijela ekipa osmaša koja je pokazala izvrsnu koncentraciju i timsku suradnju. Pobjednički tim činili su:

• Sven Bunčić                                                                                           
• Lea Tome
• Gabriela Verhaz                                                                                             
• Tvrtko Tušek

Čestitamo našim osmašima na zavidnom znanju i poštenoj igri!

Da bi kviz bio dinamičan, vizualno privlačan i edukativan, pobrinuo se organizacijski tim učitelja koji je osmislio cijeli koncept i pripremio pitanja: Filip Hodak, Maja Kaurin Vučković, Maja Ružička i Lejla Skalnik.

Hvala svim sudionicima na sportskom duhu i vidimo se na idućem pub kvizu!

Sretan Dan Europe!

Skip to content